Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Yeni balık sırtı yapısındaki ipler yüze uygulandığında yüzde germe işlemi yapıyor. İşlem yarım saat lik bir sürede gerçekleştiriyor. Balık sırtı iplerin diğer iplere göre avantajı germe etkisinin balık sırtı yapısından kaynaklan özellikleri nedeniyle güçlü olması. Uygulama öncesi cilt lokal anestezik kremle uyuşturuluyor. Uygulama sonrası günlük hayata devam edilebilen bu tedavide morluk olma riskide oldukça düşük.

15-20 dakika kadar kısa sürede gerçekleştiilebilen bu işlemden sonra günlük hayata devam edilebiliyor.

Özellikle yüz bölgesi ve çene kemiği üzeri ve altındaki gevşeme ve sarkmalar kolayca giderilebiliyor

Tedavinin kalıcılığı 1,5 -2 yılı civarında.istenildiği zaman tedavi tekrarlanabiliyor.

Hamilelik sonrası veya kilo alıp verme ile oluşan karın bölgesi gevşeme ve sarkmalrında karın cildi germe amacıylada tedavi başarılı sonuçlat veriyor.

Özellikle menapoz dönemi özellği olan bacak içi bölgesi gevşemelerinde de tedavi oldukça başarılı olarak kullanılıyorBacak içi bölgesi sarkma ve gevşemeler ayrıca kilo alıp vermeye bağlı olarak daha genç yaşlardada ortaya çıkabiliyor.Bu durumda balık sırtı ağı tedavisini akustik dalga tedavisi ile kombine etmek daha başarılı netice veriyor.

Kol bölgesindeki sarkmalar oldıkça sık görülüyor ve balık sırtı iplerle tedaviye oldukça iyi cevap veriyor.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et