Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Kaç Yaşında Görünüyorum?

Bu soru özellikle 30’lu yaşların ortalarına doğru hızlanan cildin yaşlanma sürecinde hanımları önemli arayışlara sevk eder.

20'li yaşlarla birlikte vücutta cildi yenilemeyi sağlayan maddelerin üretimi azalır. İlerleyen yaşla birlikte cildin elastin ve kolojen yapısında bozulmalar ve gevşemeler oluşur. Cilt daha hızlı bir yaşlanma süreci içindedir. Hele kent yaşamının olumsuz çevre koşullarını soluyor, güneşe maruz kalıyor ve cildinize gerekli özeni göstermiyorsanız cilt yaşınız mevcut yaşınızın üstüne koyuyor demektir.

Akustik Face Lift tedavisi ilk uygulamadan itibaren etkisini göstermeye ve tüm kaygılarınızı ortadan kaldırmayı başarıyor.

Akustik Face Lift İle Cilt Elastikiyetindeki Artış

Ciltteki sarkmayı toparlarken cildin gerginleşmesini sağlayan Akustik Face Lift cildin özellikle elastik ve kolojen lif sayısını arttırarak hücrenin kendini tamir aktivitesini arttırmaktadır.

Aslında her ne kadar 2008 yılında sanatçı Madonnaya bu akustik dalga tedavisinin uygulandığının duyulması ve sonrasında 2010 yılında AWT sistemlerini evine kurdurmasının basında yer almasıyla popülerlik kazansada akustik dalga tedavileri temelinde böbrek taşlarının non invazif girişimle parçalanması ile başlayan yaklaşık 30 yıllık bir geçmişe sahiptir.

Selülit ve Bölgesel Zayıflama konusunda da iddiasını sürdüren Akusik Dalga Teknolojisinin en yeni üyesi olan tedavi cilt yaşlanmasına dur demek isteyen ve yılların keskin izlerini yüzünden silmek isteyenler için neştersiz acısız bir yenilik .

Akustik Face Lift’in gençleştirme işlemi sırasında neler yaptığını şöyle sıralayabiliriz;

Cilde gençliğini ve gerginliğini cilt altında bulunan kollajen ve elastik lifler verir. DNA yapısı zarar gören ve kendini yenilemesi yavaşlayan ciltte Kolajen parçalanır ve kolajen sentezi bozulur. Cilt altı bağ dokusunun bu temel unsuru cildin yeniden yapılandırımasında önemli görev üstlenir. Akustik Face Lift de birincil hedef deri altında yer alan, bağ dokusunun ana elemanı olan kolajenin yeniden yapılanmasını sağlamaktır. Doku altına ulaşan akustik dalgalar cildin alt tabakasında bulunan fibroblastlara çarparak cildin elastik liflerinin sayısını arttırır. Böylelikle cilt altı bağ dokusu uyarılarak sıkılaşma meydana gelir.

Etki ve Kalıcılık

Cilt Elastikiyetindeki Artış Yapılan Bilimsel Araştırma Sonuçlarına Göre Kür Sonunda Yüzde 73 Oranına Ulaşmaktadır. Ayrıca Tedavi Kürü Bittikten 3 Ay Sonra Elastikiyet Oranındaki Artışın Yüzde 95 Oranına 6 Ay Sonra İse Yüzde Yüzbeş Oranına Ulaştığı Gösterilmiştir.

Tedavi İki Aşamalı

Tedavinin ilk aşamasında cryolift terapisi ile cilde kollajen ve antioksidan kokteyli nüfuz ettirilmekte ve arkasından akustik face lift tedavisi uygulanmaktadır.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et