SAĞLIKLI YAŞAM ÖNERİLERİ > Diyet Ve Zayıflama Programları >

Sağlıklı yaşam tablosu içerisinde beslenme ve diyet programlarının düzenlenmesi çok önemlidir. Çünkü bilindiği gibi yanlış diyetler hormon sisteminden kalp damar sistemine kadar vücudumuzun pek çok sistemini tehlikeye sokmaktadır. Örneğin kolestrerolü eksik diyet programlarında insanların hormonal dengeleri bozulur ve bu durum özellikle hanımlarda adet düzensizliği yahut adet görememek gibi önemli sorunlara neden olabildiği gibi bu durum erkeklerde cinsel fonksiyon bozukluklarına neden olabilmektedir.

Öte yandan vücut için büyük değer olan protein içinde aynı şeyleri söyleyebiliriz. Vücudun temel yapı taşı olan proteinler bağışıklık sisteminin temel yapı taşlarıdır. Onun eksikliği beraberinde kalp damar sistemi sorunlarını da beraberinde getirebilmektedir.

Unutulmamalıdır ki günümüzde dünyada üç insandan biri hatalı ve dengesiz beslenmenin kurbanı oluyor. Şişmanlığın yarattığı kalp damar dolaşım bozuğu başta olmak üzere pek çok sağlık sorunu sonucunda hayatını tehlikeye atıyor. Diğer yandan dünyada milyonlarca insan zayıflamak için hatalı ve dengesiz beslenmenin yarattığı hastalıkların kurbanı oluyor.

SAĞLIKLI YAŞAM ÖNERİLERİ
BİZİ YAKINDAN TAKİP EDİN
Bizi daha yakından takip etmek için iletişime geçin..
Facebook’tan Takip Edin
Twitter’dan Takip Edin
Dr. İSMAİL AĞAR
Fahrettin Kerim Gökay Caddesi 234 A Dağdelen Apt /GÖZTEPE / Kadıköy - İSTANBUL
0 216 345 19 29 - 0 216 414 99 00
0 216 345 19 29 - 240 51 72
Sosyal Ağlardan Takip Ediniz