Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

dr-ismail-agar-erkeklere-ozel-left-img

Ereksiyon sorunları , cinsel performans azalması ve impotansta yeni yaklaşım şok dalga akupunktur.

Dünya genelinde 152 milyon erkek sertleşme sorunları yaşıyor. Bu rakamın 2025 yılında 222 milyonu bulması bekleniyor. 40 yaş üstünde hayli yüksek oranlarda seyreden empotans-iktidarsızlık sorunu başta beslenme ve yaşam tarzındaki değişiklikler olmak üzere diğer faktörlerin eklenmesiyle yaş sınırını oldukça aşağılara çekiyor. Aynı zamanda bundan on, onbeş yıl öncesinde iktidarsızlık ve/veya sorunu daha çok psikolojik nedenlere dayandırılırken günümüzde bu durumların oluşmasında %80 fiziksel nedenlerin rol oynadığı ortaya çıkmıştır.

Performans Düşmesine Şok Dalga Akupunktur Tedavisi

Gerek iktidarsızlık gerek performans düşüklüğü gerekse düşük kalitede bir cinsel yaşamın büyük ölçüde yaşam koşullarında değişen olumsuzlukların bir sonucu olarak karşımıza çıktmaktadır. Kilolu, özellikle bel ve karın çevresinde yağlanma yaşayan erkeklerde cinsel yaşama dair performans sorunlarına sık rastlanmakta ve iktidarsızlık şikayetleri ise giderek artmakadır.

‘İktidarsızlık bu kadar yaygın bir sorun olarak yaşanırken bu sorunu yaratan etmenlerin belirlenmesi büyük önem taşımaktadır. Son yıllarda iktidarsızlık –obezite ilişkisini araştıran çalışmalar yaş sınırını aşağılara çekerek yaygınlaşan bu sorunun faktörlerini gözler önüne sermiş oluyor.

Kadın olsun erkek olsun bugün kilolu olmanın İnsan sağlığını pek çok açıdan tehdit ettiği artık bilinen bir doğrudur. Vücut ağırlığının artmasına bağlı olarak gelişen hipertansiyon , kan yağlarında dengesizlik, diyabet, felç ve kanser özellikle karın - bel çevresi 96cm üzerindeki erkekleri hedef alırken iktidarsızlık sorununu da beraberinde getirdiği bilinmektedir’.

Obez, özellikle bel ve karın çevresinde yağlanma olan erkeklerde testesteron düzeyinde azalma, östrojen seviyesinde artış, damar sertliği empotans sorununu yaratmaktadır. Aynı zamanda obezite , özellikle bel ve karın çevresinde yağlanma sperm üretiminde ciddi azalmaya neden olmaktadır. Yapılan araştırmalar bel ve karın çevresinde yağlanma olan kişilerde yaşanan bu sorunu kanıtlamaktadır.

Dolayısıyla şişman ve bel göbek çevresinde yağlanma olan erkekler modern çağın olumsuz koşullarından doğan bir sorun ile karşı karşıya kalmaktadır.

Ancak kilo problemi olmayan kişilerde de sigara kullanımı, şeker hastalığı ve yaş gibi faktörler ereksiyon bozukluğu, performans düşmesine sebep olabilmektedir.

Yeni nesil tedavi olarak geliştirilen Focus Şok Dalga Akupunktur Tedavisi impotans veya İktidarsızlık sorununda çift yönlü yaklaşımla etkili olmaktadır.

Bilindiği gibi ereksiyon sorunları büyük oranda dolaşımsal problemlerin ağırlıkta olduğu fiziksel nedenlere veya belli oranlardada psikolojik nenlere bağlıdır. Psikolojik nedenlerle oluşan impotans probleminin çözümünde şok dalga akupunktur uygulaması sinir sistemini dengeleyerek etki göstermektedir.

Damarsal dolaşım bozukuğu nedenli fiziksel nedenlerde ise Focus Şok Dalga Akupunktur tedavisi vücut dışında üretilen şok dalgaların vücuda transferiyle genital bölgede yeni damar ağı yapımını sağlayarak kan akışını arttırıyor. Öte yandan vücut dışında üretilen bu güçlü şok dalgalar uygulama alanını oldukça geniş bir bölgeye taşıyor. İktidarsızlık veya performans azalması sorununun en önemli nedenlerinden biri olan karın ve göbek çevresi yağlanmasının ortadan kaldırılması tedavide ki başarıyı arttırıyor. Böylelikle vücuttaki testesteron seviyesi normal sınırlar içerisine alınırken iktidarsızlığa neden olan damar tıkanıklıklarının yol açtığı bozukluklar yeni damar ağı oluşumu ve kan akışının artması ile tedavi ediliyor ve ereksiyon-sertleşme sorunu düzeltiliyor.

Performans Arttırımı

Aslında önemli ölçülerde karın yağlanması. sigara kullanımı ve yaşlanma gibi faktörlere bağlı olan dolaşımsal bozukluklara bağlı ereksiyon-sertleşme problemleri aniden oluşmamakta bir seyir izleyerek ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle, bu durum fark edildiğinde yapılacak tedaviler oldukça önemli olabilmekte ve ya bu tedavi ileri derecede belirgin sertleşme ve ereksiyon problemi olmasada performans arttırma amacıyla da kullanılabilmektedir. Ayrıca geleceğe yönelik oluşabilecek ereksiyon düşülerininde önüne geçmektedir.

Hürriyet Gazetesi haberi için tıklayın. Şok Dalga ile Cinsel Güç Artırma videosu için tıklayın.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et