Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Dr İsmail Ağar’ın Nöron Diyeti ve Nöron Aktivasyon programı ile Zayıflama ve Sağlıklı Yaşam ile Antiaging Yöntemleri

Zayıflamak İsteyenler İçin Yeni Yöntem; "Diyeti Bırak Nöronlarını Besle"

Fazla kilolarından kurtulmak isteyenlere nörofizyoloji, nörobiyoloji ve besinler alanında yapılan yeni araştırmalar ve klinik çalışmalar nefes aldıracak sonuçlar sunuyor. bu bilgier ışığında ve kilo kontrolü ile obezite konusunda yıllardır yaptığımız çalışmalar sonucunda fazla kilolarından kurtulmak isteyenlere bedeni ve ruhu yoran sağlığımızı bozabilecek zayıflama uğraşılarından kurtaracak bir yenilikten söz etmek faydalı olacaktır.

Bedeninizi ve Ruhunuzu Yormayın; "Beyniniz sizin için kilo verebilir."

Tüm vücudu kontrol eden başka bir deyişle bedenin kusursuz işleyişini sürdüren becerikli yönetici beyin hücreleri olan nöronlar sistemin işleyişindeki en ağır işleri yürüttüğü gibi kilo kontrolünü de elinde bulundurur. Yeni dönem çalışmalar bir anlamda yüzyıllar öncesi Çinlilerin bulmuş olduğu beyindeki belirli noktaların uyarılması temeline dayanan akupunktur tedavi yöntemini haklı çıkaradursun bugün gelinen noktada obezite ve zayıflama konusunda yapılan çalışmalar ve elde edilen sonuçlar bu gerçeğin altını yüzyıllar sonra bile çizmiş oluyor. Yeni yapılan bilimsel yayınlar beyindeki açlık merkezi ve tokluk merkezi çekirdeklerinin aktivitesinin beslenme ve bazı tedavilerle açılıp kapatılabileceğini göstermektedir. Bu durum karşımıza eski bilinen ve tekrar tekrar yeniden keşfedilen bir gerçeği ifşa ediyor: Beyinde bulunan açlık merkezi ve tokluk merkezinin nin kontrolünü sağlamak kilo vermenin altın formülüdür. Vücudumuzda bulunan bazı hormonlar açlığı kontrol eder. Mutlu haber şu ki açlık kontrol merkezini açtığı gibi kapatabilir. Tüm bu kontrol işleyişi ise beynin bölgesinde ki hipotalamusta gerçekleşir.

Nöron besleme yöntemiyle ve şok dalga akupunktur nöron modulasyon programıyla kilo verenler 13 aydır yiyerek kilosunu kontrol ediyor.

Bilimsel çalışmalar zayıflama alanında çalışan hekimlerin en büyük yol göstericisidir. Diyet yöntemlerinin hızla değişmesi veya çürütülmesi her geçen gün gerçeğe daha da yaklaşıldığını gösteriyor. Temel doğrularsa kalıcılığını sürdürüyor. Bu doğruların başında açlık merkezini kontrol altında tutan hassas akustik dalgalarla (şok dalga akupunktur tedavisi)baskılanan açlık merkezi tedavisi, endorphin ve serotonin gibi beyin hormonları regülasyonu, tokluk merkezi aktivasyonu ve nöron beslenme program gelmektedir. Bu harika ikili kilo vermedeki başarısını 10 ila 35 kilo vererek zayıflayan, yağ oranını düşüren ve onların şaşıtıcı değişimiyle kanıtlıyor.

Sağlıklı Kilo Verme Gerçeği

Bugüne kadar size sunulan diyet programları, diyet listeleri biliyorum ki hem bedeninizi hem ruhunuzu sıkıyordu . Menopoz dönemi kilolarından şikayetçiyseniz, aldığınız kiloların giderek zor verilir hale geldiğini görüyorsanız, öğrenci ve iş yaşamında yoğun çalışan biriyseniz konsantrasyonunuz ve başarınızda eksikliğin farkındaysanız beslenme konusunda klişe yöntemlerle hata yapıyor ve nöronlarınızın gücünü yok sayıyorsunuz ve dahada önemlisi nöronlarınıza zarar veriyorsunuz ve ciddi ölçüde sağlığınızı riske atıyorsunuz demektir. Nöronları doğru besleyerek yapılan beslenme programlarıyla yapılan diyetlerde sağlıklı ve hızlı kilo vermek mümkün olmaktadır. Nöron beslenme programında özellikle şok dalga akupunktur tedavisi kullanılarak nöron aktivasyon tedavisi ile açlık merkezi kontrol tedavisi ve besin kombinasyonları önem taşımaktadır. Program, birlikte ve eş zamanlı tüketilecek özel besin gruplarının beyni uyararak nöronları active etmesi prensibine dayanmaktadır. Hangi saatte hareket edeceğiniz, hangi saatlerde yiyeceğinize kadar dijital bir beslenme atlası yaratan programda temel yönelim tokluk merkezinin kontrol edilmesidir.

Antiaging ve Nöron Programı

Nöron diyeti ve programı nın en önemli yararlarından birisi nöronların olduğu kadar tüm vücut hücrelerinin oksidasyona direncini arttırmak ve gençleştirici , yaşlanmayı yavaşlatıcı ve geriletici etki göstermesidir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et